Hydroizolacja Tarasu

Jak skutecznie chronić taras przed wilgocią?

Jeśli masz lub chcesz mieć w domu taras, na pewno zdajesz sobie sprawę, że to miejsce szczególnie narażone na działanie rozmaitych czynników negatywnie wpływających na jego trwałość. 

Wilgoć, lód, śnieg, różnice temperatur czy promieniowanie UV mogą powodować uszkodzenia podłoża i z czasem prowadzić do jego postępujących zniszczeń. Do tego dochodzi jeszcze możliwość pękania wynikającego z osiadania budynku czy nasiąkania betonu wilgocią. Jednym z najskuteczniejszych sposobów by temu zapobiec jest hydroizolacja tarasu przy pomocy płynnych membran poliuretanowych Mariseal 250 [link] lub Hyperdesmo Classic [link]. 

Co zyskasz, wybierając płynną membranę?

Najnowsze technologie używane przez fachowców do zabezpieczania tarasów przed wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi opierają się na wyjątkowo użytecznych właściwościach żywic poliuretanowych. 

Ty też możesz łatwo i pewnie zabezpieczyć swój taras – wystarczy, że sięgniesz po profesjonalne membrany w płynie [link] polecane przez Hydron System. Sekret ich niezawodnego działania polega na tym, że po odpowiedniej aplikacji i zetknięciu z powietrzem następuje samoistna polimeryzacja. Powstaje w ten sposób szczelna warstwa ochronna, która zapewnia pełne i długotrwałe zabezpieczenie zaizolowanej w ten sposób powierzchni. I to nawet w tak newralgicznych miejscach, jak fugi, kąty czy łączenia różnych materiałów. 

Zapomnij o problemach z tarasem! 

Właściwie przeprowadzona aplikacja hydrofobowej membrany w płynie zapewni kompleksową i długotrwałą ochronę podłoża tarasu. I to nawet przez ponad 25 lat! Ćwierć wieku spokoju po jednej aplikacji – przyznasz, że to brzmi kusząco?

Na długotrwałej i stuprocentowej ochronie nie kończą się jednak zalety płynnych membran. Po ich nałożeniu zyskasz lepszy balans temperaturowy zabezpieczonej powierzchni, wygłuszysz ją i będziesz mógł cieszyć się estetycznym efektem, który mogą zapewnić tylko produkty najlepszych marek [link].

Z doświadczenia wiemy, że nie warto tracić czasu i nerwów na tradycyjne metody ochrony podłoża. Z prostego powodu: nic nie zagwarantuje tak szczelnej dokładnej hydroizolacji, jak membrana w płynie. Jeśli wybierzesz tę innowacyjną technologię masz pewność, że na powierzchni tarasu przez długi czas nie pojawi się absolutnie żadna nieszczelność czy pęknięcie. A to gwarancja spokojnej głowy i długie chwile beztroskiego korzystania z tarasu. 

Membrana w płynie na każdy rodzaj podłoża

Ciekłe membrany poliuretanowe Mariseal 250 [link] i Hyperdesmo Classic [link] mają również tę zaletę, że można je nanosić na praktycznie każdy typ powierzchni: beton, kamienie, kompozyty i różnego rodzaju płytki. Nie musisz nic skuwać ani zrywać! Wystarczą trzy warstwy (grunt, membrana i powłoka ochronna), by uzyskać w pełni skuteczną i długotrwałą ochronę tarasu przed wodą, słońcem i temperaturą. I to niezależnie od tego, jakie podłoże już masz na tarasie lub dopiero planujesz na nim ułożyć. 

Płynną membranę możesz nanieść na taras, korzystając z wałka lub aparatu natryskowego. Zyskujesz dzięki temu szczelną i równą powłokę idealnie przylegającą do podłogi bez żadnych szwów i równie odporną na niekorzystne czynniki na całej powierzchni. To ogromna przewaga membran w płynie nad innymi metodami, które nie są w stanie zagwarantować odpowiedniej wytrzymałości na przykład tam, gdzie montuje się klimatyzatory, anteny czy mocowania barierek. 

Jesteśmy pewni, że nie znajdziesz hydroizolacji o lepszych parametrach niż produkty wiodących marek, których dystrybutorem jest Hydron System. Wysokiej jakości membrany płynne Mariseal 250 [link] lub Hyperdesmo Classic [link], zapewnią Ci doskonały efekt i spokój na długie lata. Poznaj bliżej naszą ofertę i wybierz ciekłą membranę, która zabezpieczy Twój taras jak nic innego!