Powłoka Transparentna Przeźroczysta Na Płytki

Masz balkon lub taras wyłożony płytkami? Jeśli tak, to na pewno nie raz zastanawiałeś się, jak ta powierzchnia będzie wyglądać za kilka bądź kilkanaście lat. Jeżeli chciałbyś mieć to z głowy, raz na zawsze zabezpieczyć płytki i po prostu przestać się nimi przejmować, wybierz płynną, transparentną powłokę HYPERDESMO T [link] lub Maritrans [link] z oferty naszego sklepu. 

Zabezpiecz płytki najlepszą transparentną powłoką!

Rekomendowane przez fachowców z Hydron System przezroczyste membrany w płynie do aplikacji na płytki mają szereg zalet i zastosowań. Możesz nimi z powodzeniem zabezpieczyć balkon, taras czy werandę z podłożem płytkowym, drewnianym, a także przezroczyste zadaszenia z poliwęglanu. Naniesienie płynnej i całkowicie transparentnej membrany poliuretanowej zabezpieczy tego typu powierzchnie w 100% przed wodą, mrozem, promieniowaniem UV i innymi niekorzystnymi czynnikami otoczenia. 

Membrany HYPERDESMO T [link] i Maritrans [link] charakteryzują się unikalną trwałością liczoną w dziesięcioleciach oraz wyjątkowymi parametrami fizykochemicznymi. Naniesione na płytki wałkiem lub aparatem natryskowym samoistnie polimeryzują się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. W wyniku tego procesu uzyskujesz w pełni gładką i przezroczystą powłokę ochronną, która równo zabezpieczy pokrytą powierzchnię. 

Dlaczego warto wybrać płynną membranę na płytki?

Przewagą płynnych membran poliuretanowych HYPERDESMO T [link] i Maritrans [link] nad innymi środkami jest również to, że w pełni chronią one płytki przed wilgocią, temperaturą oraz promieniowaniem UV również na stykach, nierównościach, fugach, w rogach czy miejscach montażu barierek. 

Płynne membrany po prostu nie mają słabych stron i doskonale sprawdzą się również wtedy, jeśli przeprowadzasz remont. Teraz już nie musisz zrywać starych płytek – po prostu zaaplikuj na nie przezroczystą membranę poliuretanową HYPERDESMO T [link] lub Maritrans [link] i miej przez lata z głowy wszelkie problemy z wilgocią, pękaniem czy kruszeniem się płytek po zimie!

Rekomendowany przez nas kompleksowy system zabezpieczenia składa się z trzech warstw: gruntu, który stabilizuje powierzchnię i tworzy warstwę sczepną; płynnej membrany HYPERDESMO T [link] lub Maritrans [link] oraz (opcjonalnie) dodatkowej powłoki ochronno-dekoracyjnej, która nada zabezpieczonej powierzchni matowo-satynowego charakteru. 

Membrana w płynie na płytki ma szereg unikanych korzyści

Zabezpieczając w ten sposób płytki, zyskasz estetyczną, transparentną membranę hydroizolacyjną, która:

– jest łatwa do nałożenia,

– tworzy jednolitą, bezszwową warstwę ochronną doskonale przywierającą do podłoża,

– stuprocentową odporność na wodę, lód,

– warstwę, która nigdy nie pożółknie, bo jest odporna na promienie UV,

– jest całkowicie odporna na temperatury w zakresie od -40 do 80oC,

– oddycha i przepuszcza parę od spodu chronionej powierzchni, dzięki czemu nic nie zbiera się pod spodem,

– nie zaszkodzą jej nawet lata wystawienia na chodzenie, bieganie, etc., 

– jest w pełni odporna na chemikalia wykorzystywane w domu, oleje, słoną wodę i kwaśne deszcze,

– w razie uszkodzenia banalnie łatwo ją punktowo naprawić. 

Transparentna membrana poliuretanowa na płytki to najlepszy wybór!

Wymienione wyżej właściwości transparentnych membran poliuretanowych w płynie do aplikacji na płytki sprawiają, że z pełnym przekonaniem możemy je zarekomendować każdemu. Na 100% sprawdzą się również na Twoim tarasie i zapewnią ochronę, z której będziesz zadowolony przez dziesięciolecia. Płynne membrany HYPERDESMO T [link] oraz Maritrans [link] znajdziesz w naszym sklepie w wyjątkowo korzystnej cenie. Zapraszamy do zakupu!